אביזרים לאופניים חשמליים

אם אתם גרים בעיר וצריכים להגיע בכל יום לעבודה או לכל מקום אחר במרחק של כמה קילומטרים ועוד לא קניתם לעצמכם אופניים חשמליים אתם די מאחור… האופניים החשמליים כבשו בסערה את העיר וניתן לראות אותם בכל מקום ובכל זמן. לאופנים החשמליים יש כמה יתרונות על פני אופניים רגילים – הם נוחים, לא דורשים ממכם מאמץ ואתם יכולים להגיע לעבודה או לכל מקום אחר בלי להזיע, הם נחשבים לירוקים ואפשר לקחת אותם לכל מקום. אופניים חשמליים גם לא דורשים רישיון והמחירים שלהם נחשבים לנוחים כמעט לכל כיס והם תחליף בריא ונוח לתחבורה ציבורית ופתרון לבעיות הפקקים והחנייה שהעיר סובלת מהן. אך אם כבר החלטתם לרכוש אופניים חשמליים, כדאי שתרכשו גם כמה אביזרים שיהפכו את הרכיבה לנוחה יותר, חווייתית יותר ובטוחה יותר כמו גם אביזרים שישמרו על האופניים שלכם וחלקים מהם מפני גניבות.

הנה כמה דוגמאות לאביזרים שונים שיכולים לשדרג לכם את הרכיבה:

  • ארגזים ותיקים – אם אתם רוצים למקסם את היכולות והנוחות של האופניים החשמליים שלכם ואתם מחפשים אביזרים לאופניים חשמליים אתם צריכים להתחיל עם אמצעי העמסה. יש ארגזים שמתחברים לסבל ממש כמו בקטנועים, יש תיקים שמתחברים וניתן לפרק אותם ולקחת אותם איתכם כשתגיעו ליעדכם, יש סלסלאות נשלפות, פאוצ'ים, תיק אוכף אחורי ואפילו נרתיק לטאבלט או לסמארטפון.
  • מראות – רוצים שהרכיבה תהיה בטוחה יותר עבורכם? אתם צריכים להרכיב מראות לאופניים החשמליים שלכם, מראות שיאפשרו לכם לראות כל הזמן מה קורה מאחורה ובצדדים ויספקו לכם חוויית נהיגה עוצמתית יותר.
  • ביגוד – אופניים חשמליים מיועדים ליום יום ולא לשטח אך גם בהם עדיף שיהיה לכם ביגוד איכותי להגנה. אלו יכולים להיות כפפות רכיבה, קסדה איכותית וחזקה ואם בא לכם גם חולצה נוחה זה יהיה נהדר.

לפני הכול – מנעול איכותי!

רגע לפני שאתם "מתפרעים" ורוכשים אביזרים לאופניים חשמליים שיהפכו אותם לנוחים יותר, אתם חייבים למצוא להם גם פתרון מפני גניבות. אופניים חשמליים גניבים במיוחד ואתם חייבים מנעול איכותי שימנע את הפעולה הזו.
חשוב לא פחות, גם הסוללה והכיסא גניבים והאופציה הראשונה שלכם היא לקחת אותם פיזית אתכם לכל מקום מה שלא נוח והפתרון הטוב ביותר יהיה לרכוש מנעול לסוללה וכיסא, מנעול "לוקרי" שמקובע לשלדת האופניים ומונע את האפשרות לגנוב את שני אלו בקלות, מנעול קל מאוד להרכבה ונוח מאוד לתפעול. תזכרו, גניבה של הסוללה והכיסא היא פשוטה ומהירה ואם לא יהיה לכם מנעול מתאים תישארו עם מפח נפש גדול…