לוקרי – הפתרון שלנו לביטחון שלך!

הנה דוגמא אחת שבטוח תדבר אליך או אלייך, אלו שנהנים משימוש באופניים חשמליים: אתם מחליטים לקפוץ לים, מרימים טלפון לחבר ותוך דקות אתם כבר על האופניים בדרך לתפוס קצת שקט. אתם מגיעים אל החוף, יורדים מהאופניים, קושרים אותם וכבר מתחילים להריח את הריח המשכר האהוב כל כך…
אבל רגע, מה עם הבטרייה והכיסא? הרי שמעתם אין ספור סיפורים של חברים על גניבה שלהם? אכן, זה כל כך פשוט לגנוב אותם ואלו שיש להם כוונות רעות לא צריכים יותר מדקה בשביל זה… רק המחשבה לקחת אותם אתכם, להכניס אותם לתיק או להחזיק ביד, לסחוב אותם וכמובן לדאוג כל הזמן לתיק גם בים, מוציאה לכם את החשק…

זו סיטואציה שרבים מכירים וזה יכול להיות גם במקומות אחרים – בפאב, בפארק, אצל חבר, בעבודה, בבית או בכל מקום אחר – הצורך הזה בפתרון איכותי ובטוח לסוללה ולכיסא של האופניים החשמליים שלכם, פתרון שימנע גניבה שלהם הוא צורך אמיתי.

אנחנו מצאנו את הפתרון האידיאלי – ברוכים הבאים ל"לוקרי – פתרונות נעילה" – שפיתחה מנעול עוצמתי לסוללה ולכיסא האופניים החשמליים!

אז מי אנחנו?

אנחנו ב"לוקרי – פתרונות נעילה" פיתחנו פתרון יעיל ופשוט, פתרון בטוח וקל לתפעול. המנעול אותו אנו מציעים הוא מנעול איכותי וחזק, מנעול שלא מאפשר גניבה של הכיסא או הסוללה ויגרום לגנב הפוטנציאלי לוותר על זה מראש.

יתרונות:

  • התקנה קלה – ההתקנה של הלוקרי היא פשוטה וקלה ולא דורשת יותר מכמה דקות. המנעול מקובע לשלדת האופניים ומונע את היכולת לשלוף את הכסא או הסוללה.
  • הגנה מקסימלית – תשכחו מהדאגה היום יומית לסוללה ולכיסא. הלוקרי ישחרר אתכם מהדאגה הזו ולכם יישאר רק ליהנות מהרכיבה ומהשימוש באופניים.
  • מנעול פלדה – הלוקרי הוא מנעול מפלדה חזקה במיוחד, פלדה שלא תאפשר גם לגנבים "מקצועיים" לבצע את זממם.
  • מתאים לרוב דגמי האופניים החשמליים – את הלוקרי יצרנו תוך חשיבה על פתרון מקיף לכמה שיותר דגמים כך שרוב הסיכויים שהוא מתאים גם לאופניים שלכם. תבדקו, מה יש לכם להפסיד?
  • משחרר אתכם מפעולת הסחיבה – הלוקרי חוסך לכם את אי הנוחות בפעולת הסחיבה של הסוללה והכיסא. זהו, עם הלוקרי כבר לא צריך יותר לעשות את זה, מגיעים ליעד, נועלים את האופניים וממשיכים בשגרה.
  • מחיר אטרקטיבי – מכיוון שאנחנו רוצים שכמה שיותר בעלי אופניים חשמליים ייהנו מהפתרון האיכותי שלנו, המחיר שאנו מציעים מתאים לכל כיס.